Rozsdamentes csövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk

AWI hegesztő munkatársakat, akár azonnali kezdéssel.

Feladat:

Különböző átmérőjű, anyagú, falvastagságú csövek és fittingek összehegesztése (sarokvarrat készítése forgató asztal segítségével)

Gyártási dokumentáció kitöltése

Helyszín:Budapest XV. kerület

Munkaidő:

2 műszakos munkarend: hétfőtől-péntekig 6:00-14:30 és 13:30-22:00

Elvárások:

AWI hegesztésben szerzett szakmai tapasztalat

Hegesztői végzettség

Tűzvédelmi szakvizsga

Próbamunkán való megfelelés

Előny:

német nyelvtudás

Amit mi ajánlunk:

Korrekt bérezés

Sávos béremelés a ledolgozott évek után: 1-3 év és 3 év felett

Rendezett, tiszta munkahely

Izgalmas, változatos feladatok

Fejlődési lehetőség

Hosszú távú, bejelentett munkahely

„A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.