fbpx

Mérlegképes könyvelő álláshirdetés

Szívügyednek érzed, hogy embertársaidon segíts? Szociálisan érzékeny vagy? Rugalmas munkarendben, támogató környezetben képzeled el a jövődet egy szakmailag tapasztalt, mégis fiatalos csapat tagjaként?

Akkor van számodra egy jó hírünk. Nálunk minderre meglesz a lehetőséged, ugyanis a budapesti, tágas, nemrég felújított irodánkba keressük csapatunk legújabb tagját könyvelő munkakörbe. Intézményünk szociális ellátással, ezen belül többek között házi segítségnyújtással, fogyatékos személyek nappali ellátásával, pszichiátriai és szenvedélybeteg nappali ellátással, bölcsődei ellátással foglalkozik szinte az ország egész területét lefedve.

Jelen álláshirdetéssel olyan munkatársat keresünk, aki szívesen részt vesz ebben a mozgalmas és sokszor kihívásokkal teli munkában.

Milyen feladatokra számíthatsz?

·         főkönyvi könyvelési feladatok elvégzése (bejövő számlák, pénztár, bank, vegyes),

·         egyeztetés az analitikus nyilvántartásokkal,

·         szállító és vevő folyószámlák karbantartása, egyeztetése,

·         tárgyi eszközök kezelése,

·         számlázásban való részvétel (esetenként),

·         havi és éves zárásokon aktív részvétel,

·         egyéb könyveléshez kapcsolódó feladatok ellátása.

Milyen elvárásunk van a leendő új kollégával/kolléganővel kapcsolatban?

·         mérlegképes könyvelői végzettség,

·         2-5 éves releváns szakmai tapasztalat,

·         számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete,

·         gyors, magabiztos önálló, precíz munkavégzés,

·         analitikus gondolkodásmód,

·         jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

·         Microsoft programok ismerete (World, Excel).

Előnyt jelent:

·         Kulcs Soft könyvelő-, tárgyi eszköz kezelő program ismerete.

Milyen juttatásokra számíthatsz?

–          versenyképes jövedelem,

–          stabilan, eredményesen működő intézmény, támogató környezet,

–          kulturált irodai környezet,

–          tömegközlekedéssel történő munkába járás esetén a jegy vagy bérlet 86 %-ának térítése,

–          utazási utalvány, amely 50 %-os kedvezményt biztosít a MÁV, HÉV és Volánbusz járatain,

–          azonnali kezdés lehetősége,

–          hosszútávra szóló munkalehetőség.

Hol fogod helyileg a munkád végezni?

Központi irodánkat Budapest XIV. kerületében találod a Semsey Andor utca 25. szám alatt, a Burger King mellett. Tömegközlekedéssel minden irányból nagyon jól megközelíthető helyen vagyunk egy szépen felújított irodában. Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük küldd el az önéletrajzod bérigény megjelölésével a schrodel.melinda@reszik.hu e-mail címre.