fbpx

Pozíció leírása:

Régiós szinten kiemelkedő kereseti lehetőség gépkezelői munkakörben! Céges buszjárat, útiköltség térítés és alapbéren felüli juttatások várnak rád. Hosszútávú bejelentett munkalehetőség, igényes és modern munkakörnyezet.

Feladatok:

Üvegtermékek leszabása, megmunkálása és összeállítása
Gyártás előkészítése és gyártó gépek kezelése
Kisebb hibák elhárítása
Gyártás folyamatosságának biztosítása
Munkaterület tisztán tartása

Amit kínálunk:

Kiemelkedő bérezés
30% műszakpótlék
Heti 5 nap, Hétfőtől-Péntekig
2 illetve 3 műszakos munkarend
INGYENES céges buszjárat Szegedről, vagy utazási támogatás 18 Ft/km, 86% bérlettérítés
Modern és tiszta gyártókörnyezetben, a legmodernebb üvegipari gépkörnyezet
Dolgozói elégedettség növelése
Vállalati tréningek
Céges rendezvények (pl.: Focikupa, horgászverseny, karácsonyi buli, stb.)

Elvárások:

8 általános végzettség
Önálló, precíz munkavégzés.
Egészségügyi alkalmasság, jó szem-kéz koordináció
Megbízható, felelősségteljes személyiség

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.