Szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol a friss ostya illata minden nap körülölel, és egy összetartó csapat részese lehetsz? Akkor a partnerünknél helyed! Zsámbéki sütőipari üzembe keresünk lelkes és megbízható munkatársakat betanított munkakörbe.

Feladatok:

A lisztesáru alap-, segéd-, járulékos- és adalékanyagainak kezelése

Alapanyagok és késztermékek mozgatása

A gyártási folyamat nyomon követése

Termékek mozgatása, csomagolása és formázása a gyártósoron

Elvárások:

Nem szükséges szakképesítés

8 általános iskolai végzettség

Jó fizikai állóképesség és pontosság

Targoncás jogosítvány előny

A két műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

Napi bejelentéssel történő foglalkoztatás (EFO)

Bérezés 2.100 Ft/óra

Stabil munkáltatói háttér

Változatos munkakör

„A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.