fbpx

Feladataid közé fognak tartozni:

Termékek válogatása és selejtezése
A gépek betöltése és üzemeltetésükben való segédkezés
Termelőüzemi gépek működtetése

Elvárások / Requirements

Könnyen teljesíthető elvárásaink feléd:

Rendelkezel 8. általános iskolai végzettséggel
Ne okozzon problémát a 3 műszak-szabad hétvégékért cserébe
Betanulás után rutinosan végzed a munkád

Előnyödre válhat:

Dolgoztál már gyártósoron
Tapasztaltad már, hogy milyen is az éjszakai munkavégzés

Amit nyújtunk / Benefits

Amit a munkádért cserébe kaphatsz:

Nem megterhelő munkát végzel napi 7,5 órában
Kezdésnek akár nettó 280.000-290.000 forintos bércsomag
Ha nagyon szorgalmas vagy, túlórát szabadon vállalhatsz
Kezdj akár a héten és lépj előre jövő hónapban!
Mi hosszútávon számítunk rád, reméljük, hogy te is!
Csak az első buszmegállóig kell elbiciklizned, a többit mi álljuk!

Itt tedd le a biciklit: Budapest (XI., XXI., XXII. kerület), Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Makád, Szigetbecse

Egyéb:

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park;
Műszakrend: 3 műszakos munkarend

Hirdető: Trenkwalder Kft