fbpx

Pozíció leírása:

Feladatok:

kézi anyagmozgatás
termékek megrendelés szerinti összegyűjtése, összekészítése
vonalkód és kézibéka használata

Amit kínálunk:

alapbér: br. 349.000 Ft ( + 30%műszakpótlék+ 20% teljesítménybónusz)
elérhető bruttó 480-540.000 Ft
cafetéria: nettó 14.000 Ft
bónusz: nettó 5000 Ft (kávé, szendvics, csoki)
ingyenes szállás: felújított családi házakban, fürdő emeletenként, közös konyha
ingyenes cégesbusz: Budapest, Gyál, Taksony, Dunaharaszti, Nagykáta, Tápiószecső, Sülysáp, Monor, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Üllő, Pánd, Káva, Gomba, Maglód, Gyömrő, Vecsés, Nyáregyháza, Felső Nyáregyháza, Dánszentmiklós, Táborfalva, Örkény, Hernád, Dabas, Dabas-Gyón, Inárcs, Újlengyel, Bugyi, Ócsa, Alsónémedi, Dunaújváros, Iváncsa, Ercsi, Cibakháza, Tiszaföldvár, Martfű, Rákócziújfalu, Szolnok
hosszú távú munkalehetőség
bejárás támogatás gépjárműre 30 Ft/km

Elvárások:

3 műszak vállalása
hosszú távra tervezés
raktári/áruösszekészítői/rakodó tapasztalat

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.