Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi betanított pozícióra
Rendelkezel villanyszerelői végzettséggel és érdekel a tűzvédelem? Szívesen bütykölsz meg elektromos eszközöket?
Ha igen, jelentkezz most!

Milyen feladatok várnak rád?

tűzjelző berendezések karbantartása, ellenőrzése
kért feladatok ellátása a rábízott berendezéseken, betartva a megkívánt követelményeket
pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Mik az elvárások a pozíció betöltéséhez?

Villanyszerelő végzettség esetleg elektronikai szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Országos munkavégzésre való hajlandóság

Hogy alakul a munkaidőd?

Egy műszakos munkarend
Heti 5 nap 8 órában

Milyen bérezésre számíthatsz?

Betanított munkavégzés esetén bérezés nettó 300.000 Ft/hó-tól
Képesítéssel a bérezés nettó 350.000 Ft/hó-tól

Munkavégzés helye: Főleg Budapest és Pest-M. illetve esetenként országosan

Hirdető: Starjobs Magyarország