fbpx

Pozíció leírása:

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok:

·Speciális hővédő bevonatok csiszolása, polírozása, túl szórások eltávolítása a rajzi előírásoknak megfelelően az arra rendszeresített vizes csiszolóállomáson

·Az elkészült bevonat vastagság, felületi érdesség ellenőrzése az arra rendszeresített merőeszközzel (Eddy Current és érdességmérő műszer), illetve érdesség beállítása

Amit kínálunk:

·Versenyképes bérezés (jelentkezés bérigény megjelölésével)

·Cafeteria juttatás a belépés napjától

·Megszakítás nélküli munkarend pótléka: 10%

·Túlóra pótlék: pihenőnap 100%

·Teljes bérrel bejelentett munkaviszony

·Hosszú távú munkalehetőség

·Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet

·Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) – 790Ft / 2 fogásos menüvel

·Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért

·Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km (korlátlanul) + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig)

·Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna

·Ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset

Elvárások:

·Ipari szakmunkás bizonyítvány vagy elvégzett 8 általános iskolai tanulmányok

·Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.