fbpx

Főbb feladatok, munkák:

Segítségnyújtás a vásárlóknak, hogy jobb gazdikká váljanak,

A vásárlók választásainak segítése, tájékoztatás a termékekről, a saját márkás termékek ajánlásával, árukapcsolási javaslattal,

A planogramok naprakészen tartása, és a bolt tiszta, rendezett, és jól feltöltött állapotának biztosítása,

A célok, feladatok kitűzése, és a munkatársak motiválása,

A munkatársak beosztásának elkészítése,

A pénzügyi folyamatok irányítása, az esti zárás pontos elvégzése,

Szoros együttműködés a területi vezetővel,

A csapatod toborzásában való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum középfokú kereskedelmi végzettség,

1-3 éves áruházvezetői tapasztalat,

Érdeklődés a kisállattartással kapcsolatban,

Precíz és pontos munkavégzés,

Légy fitt fejben és testben is, mert itt sokat kell menni és pakolni (napi 10-12 órát, nyitvatartási idő szerint),

Számíthassanak rád a beosztásod szerint, ez heti 3-4 munkanapot jelent, ami van, hogy hétvégére esik.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Targoncavezetői (elektromos targonca típusvizsga) szakképesítés.

Amit kínálnak, az egy piacképes juttatási csomag:

Becsült minimális nettó jövedelem: 424.000 Ft (átlag havi 2 vasárnappal) + adókedvezmények,

Egyéb juttatások: lojalitási pótlék (már 1 év után), bejárási támogatás,

30% saját márkás dolgozói kedvezmény,

Képzéseken vehetsz részt (targoncavezető, kereskedelmi, áruismereti, értékesítési, vezetői).

Munkavégzés pontos helye:

Sopron

Munkaidő:

Az üzlet nyitva tartásához igazodva megbeszélés szerint.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésedet,

küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.