fbpx
A jelentkezés lezárva

Sokat álmodozol arról, hogy jövedelmező karriert építesz, ami még csak távolról sem hétköznapi? Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy dinamikus csapathoz, mely Magyarország egyik legjobb éttermi szoftverét értékesíti!

  • Szívesen dolgoznál akár 7 számjegyű fizetésért?
  • Szereted a szabadságot és a kihívásokat?
  • Szeretnél egy összetartó, kreatív csapat részese lenni, ahol számítanak az ötleteid és adnak a véleményedre?
  • Amennyiben ezekre a kérdésekre a válaszod igen, akkor a legjobb helyen vagy.

Főbb feladatok:

  • Belföldi ügyfelek megkeresése sales funnelünk segítségével
  • End-to-end sales feladatok végzése (kutatás, megkeresés, meeting leszervezése, demozás, szerződés aláírás)
  • Online vagy személyes találkozók szervezése potenciális partnerekkel
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Új partnereinkhez releváns kapcsolattartók felkutatása

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény prémiummal
  • Szuper fiatalos, inspiráló munkakörnyezet, ahol az ötleteidnek helye van
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség egy motivált csapatban
  • Laptop, telefon
  • Kapcsolati háló bővítése
  • Azonnali kezdési lehetőség

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Kapcsolatteremtő készség, támogató, barátságos személyiség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt, választékos szókincs/ üzleti kommunikáció
  • Minimum 2 év értékesítői tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Tárgyalóképesség
  • Elhivatottság, hogy saját magad számára teremts kimagasló karriert
  • Angol középfokú nyelvtudás

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal és bérmegjelöléssel várjuk.

Címkék: , ,