fbpx
A jelentkezés lezárva

Cégünk több mint 20 éve élen jár a magyar és nemzetközi energiaszektor, telekommunikációs mérési megoldásokkal való ellátásában. Csapatunkba várjuk

Recepciós

kollégánkat.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK CSATLAKOZNOD?

· Arra törekszünk, hogy innovatív termékeinkkel és szolgáltatásainkkal élen járjunk a magyar, valamint a nemzetközi energiaszektor telekommunikációs mérési megoldásokkal való ellátásában.
· Elkötelezettek vagyunk a jövőbe tekintő termékek és szolgáltatások fejlesztésében.
· Vállalatunk a kollégák szoros együttműködésén és csapatmunkáján alapul, kihívásokkal teli munkakörnyezetbe várja a munkavállalókat.
· Nem számít, hogy mely életszakaszban találtad meg Cégünket, lehetőséget adunk arra, hogy vállalati sikereinkhez hozzájárulva személyes sikereket érj el a CASON-nál.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

· Az iroda mindennapi működésének támogatása
· Partnerek, vendégek fogadása
· Ki- és bejövő személy és gépjármű forgalom kezelése, irányítása
· Beérkező levelek feldolgozása és továbbítása
· Telefonok és e-mailek kezelése
· Kimenő és bejövő postaküldemények, csomagküldemények kezelése, postakönyv vezetése
· Kulcsos autók nyilvántartása
· Szabadságos és egyéb munkaügyi nyomtatványok összegyűjtése és átadása HR-re
· Számlák iktatása, pénzügyi terület támogatása
· Egyéb felmerülő irodai adminisztrációs feladatok ellátása

MIT KÉRÜNK TŐLED?

· Minimum középfokú iskolai végzettséget
· Felhasználói szintű számítógépes ismeretet
· Alap szintű angol nyelvtudást
· Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készséget
· Ügyfél orientált szemléletet
· Kellemes, határozott személyiséget
· Meggyőző fellépést és jó megjelenést
· Hatékony munkavégzést önállóan és csapatban egyaránt

ELŐNY:

· Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

MIT KÍNÁLUNK?

· Családias munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot
· Felelősségteljes munkát
· Folyamatos visszajelzést munkádról és fejlődésedről
· Versenyképes jövedelmet
· Szakmai tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőséget, mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

· 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

· Alap szintű angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

· 2030 Érd, Velencei út 37.

Amennyiben szeretnél egy dinamikusan fejlődő, családias légkörű és kihívásokkal teli munkahelyen dolgozni, várjuk jelentkezésed. Fényképes szakmai önéletrajzod a fizetési igény feltüntetésével  várjuk.

Címkék: , , ,