fbpx

Pozíció leírása:

CNC Gépbeállító munkatársakat keresünk autóipari partnerünk saját állományába 12 órás munkarendbe.

Feladatok:

Gépbeállítás, szerszámcserék elvégzése
Meglévő CNC programok lehívása és futtatása több tengelyes megmunkáló központokon és esztergagépeken, mérési eredmények ellenőrzése, szükség esetén korrekció elvégzése
Felmerülő gyártási problémák elhárítása
Átállások, beállítások végrehajtása
Mérőeszközök kalibrálása

Amit kínálunk:

Tapasztalatnak megfelelő, versenyképes fizetés
Műszakpótlék 40% (18:00-6:00)
Cafetéria
Havi bónusz
Étkezési hozzájárulás
Melegétkezési lehetőség a vállalati étteremben kedvező áron
Biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely
Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
Hosszú távú munkalehetőség
Határozatlan idejű, saját állományú munkaszerződés
Tiszta munkakörnyezet, könnyű fizikai munka
Befogadó, jó hangulatú csapat
Ingyenes céges buszjárat közel 100 településről

Elvárások:

Forgácsoló vagy egyéb szakmunkás végzettség, ahol CNC tudás modulként megszerzésre került
NC, CNC tapasztalat
Technológiai ismeretek
Mérőeszközök ismerete
Számítógépes ismeret
12 órás folyamatos műszakrend vállalása (rövid hét, hosszú hét)

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.