fbpx

Pozíció leírása:

Budapest XV. kerületébe keresünk CNC gépkezelőket!

Feladatok:

Gépek beállítása/kezelése.
Korrekciózások elvégzése CNC gépeken mérési protokollok alapján.
CNC megmunkáló-programok, műszaki rajzok értelmezése, szerszámok cseréje.
Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje.
Alkatrészek mérése kézi mérőeszközökkel, ellenőrző sablonnal.
Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése.
Forgácsoló szerszámok összeszerelése, bemérése.
Megmunkálási lépések dokumentálása vállalatirányítási-rendszerben.
Munkahelyi rend (5S rendszer) betartása.
Munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások betartása.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Folyamatos szakmai fejlődés
Alapbéren felüli kiemelt bérpótlékok (műszakpótlék 40%)
Cafetéria: 42.000 Ft/hó ( Bruttó )
Munkába járási támogatás 30 Ft/km; tömegközlekedés esetén mt. szerint 86%
Céges buszjárat (Pásztó, Szurdokpüspöki, Apc, Zagyvaszántó, Petőfibánya, Lőrinci, Hatvan)

Elvárások:

CNC gépkezelő végzettség
Felhasználói szintű PC
Precíz munkavégzés
3 műszakos munkarend vállalása

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.