fbpx
A jelentkezés lezárva

A Conint-Print Kft. 26 éve működő, magyar tulajdonban levő nyomdai- és reklámanyag gyártó és forgalmazó cég. Komplett nyomdai és eladáshelyi reklám megoldásokat adunk Ügyfeleinknek. Megrendelőinknek olyan szép kiadványokat, látványos reklámanyagokat, figyelemfelkeltő reklámdekorációkat készítünk, amelyek nekik hasznot hoznak, növelik az eladásaikat, ismertebbé teszik cégeiket és segítik az értékesítők munkáját. Csapatunk és szolgáltatásaink fejlesztése érdekében keresünk új munkatársat.

Értékesítő

Legfontosabb feladata az új ügyfelek és üzleti lehetőségek felkutatása és üzletkötés, a minőségi termékek és szolgáltatások eladása. A legfőbb szakmai kihívás ebben a munkakörben, hogy a betanulás után mielőbb hasznos tagként tudja erősíteni a sikeres értékesítési csapatot.

Feladatai
– klasszikusan értékesítési, vagy talán kicsit bővebb:
– új érdeklődőket toboroz
– visszatérő vevőinknél felkutatja az igényeket
– megoldást javasol, szakmai tanácsokat ad
– folyamatosan szondázza a piacot, keresi az új piaci lehetőségeket
– online is keresi az új kapcsolatokat
– megrendelés után vizsgálja a szolgáltatásunk színvonalát, az ügyfél elégedettséget
– értékesítési terveket és jelentéseket készít és elemez a kereskedelmi vezetővel közösen a forgalmi tervek elérése érdekében

Folyamatosan fejlődő cégünknél végzett munkájának eredménye az értékesítési volumen növelése.

Elvárások
– középfokú végzettség (szakirányú előnyt jelent)
– legalább 3 éves értékesítési tapasztalat
– tárgyalóképes angol nyelvtudás
– eredményes múltat tud bizonyíthatóan felmutatni
– ha más szakterületről érkezik, hajlandó betanulni a nyomdaiparba
– B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
– irodai számítógépes környezetben feltalálja magát
– magabiztosan tárgyal telefonon és személyesen

Tehát miért is jó nálunk dolgozni?
– Stabil munkaadói háttér, rugalmas cégvezetés
– Szakmai fejlődési lehetőség, saját ötletek megvalósításának lehetősége
– Nagyra értékeljük a kiemelkedő teljesítményt
– Nálunk egy megbízható, segítőkész, barátságos csapattal tud együtt dolgozni, ahol az emberi értékek számítanak és fontosak, sőt ezt értékeljük is
Ha nem a multik őrületére vágyik, hanem egy fiatalos, családias légkörű munkahelyet keres, várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest,11. kerület
Munkaidő főállás
Munkába állás kezdete azonnal

Önéletrajzát és motivációs levelét várjuk a ” Jelentkezés az állásra” gombra kattintva. Az interneten a www.conint.hu oldalon ismerhet meg bennünket.