Partnerünk, Göteborgs Food Budapest Zrt. Közép-Kelet-Európa vezető gyártójaként csokoládéipari félkész termékeket állít elő Dunaharasztiban.

Feladatok:

Betanított, fizikai munka
Csomagok kézi vagy vákuumgépes mozgatása (max.25 kg-ig)
Gépsorról érkező csokoládé-alapanyagok adagolása zsákokba

Elvárások:

Jó fizikum
Betöltött 18. életév
Önálló munkavégzés
Erkölcsi bizonyítvány
Egészségügyi alkalmasság
Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony

Munkaidő

Hétfőtől vasárnapig
Hosszú távú diákmunka
Éjszakai műszak: 22:00-06:00
Minimum 3 nap vállalása / hét – legalább 24 óra

Amit kínálunk

Br. 2760 Ft/óra
Csokoládékóstolás
Céges busz (KÖKI-től, és Határ útról)
Ingyenes kávé-, teafogyasztási lehetőség
Ráérés függvényében, a nyár után, egyetem mellett is végezhető
Pakorlási lehetőség

Töltsd ki az alábbi jelentkezési lapot! Ha bármilyen kérdésed van, fordulj hozzám bizalommal e-mailben. (abraham.dorottya@minddiak.hu)

Hirdető: Mind-Diák Szövetkezet