Irány a jövőbe! Szeretnél egy szuper modern robotizált raktárban dolgozó csapat tagja lenni? Gyere hozzánk csomagoló pozícióba partnercégünk piacvezető vadonatúj webshopraktárába. Könnyű fizikai munka, hiszen a nehezét a robotok végzik el helyetted. Versenyképes kereseti lehetőség, két műszakos munkarend. A logisztikai központ Budapest határában, Vecsés környékén található. Érdekes, nem monoton, hosszú távra tervezhető munka, fejlődési és előrelépési lehetőségekkel pozitív, befogadó környezetben. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladataid a következőek lesznek:

Összekészített áru csomagolása
Feladási címkék nyomtatása, felragasztása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum alapfokú végzettség
Hajlandóság 3 műszakban való munkavégzésre
Raktározásban szerzett tapasztalat illetve gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Saját autó a munkahely megközelítéséhez
Pontosság, precizitás, gyorsaság
Együttműködő hozzáállás, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

Azonnali munkakezdés
Műszakrend: hétfőtől péntekig
Választható műszakbeosztás: 3 műszak/állandó éjszaka
Szabad hétvége
Kiemelkedő kereseti lehetőség
Kulturált munkakörülmények egy Európai szinten is kimagasló technológiai környezetben
Utazási költségtérítést biztosítunk

Hirdető: Kangaroo Group Kft