fbpx

Pozíció leírása:

Comagolóanyag kezelő kollégát keresünk 2 műszakos munkarendbe, Kecskemétre!

Feladatok:

Csomagolóanyag beszerzés
Csomagolóanyag ellátottság ellenőrzése, biztosítása
Raktárkészlet kezelés
Eseti kimutatások, ellenőrzések elvégzése
Vevői és beszállítói csomagolóanyaghoz kapcsolódó speciális könyvelések elvégzése
Selejt csomagolóanyag kezelése, ügyintézése, visszaküldése, könyvelése
Szállítások kezelése, betervezése
Göngyölegkezelés, szállítások ügyintézése, dokumentálása, könyvelése
Raktári rend fenntartása

Amit kínálunk:

Alapbér + 35%-os műszakpótlék
Teljesítményprémium
Cafeteria próbaidő után
Bejárás támogatása autóval 30 Ft/km
Céges buszjáratok az alábbi településekről indulnak: Fülöpjakab, Jakabszállás, Kiskunfélegyháza, Kunszállás, Matkópuszta, Nagykőrös, Városföld
Étkezési lehetőség a vállalat éttermében
Baleset és életbiztosítás
Saját állományba történő felvétel!

Elvárások:

Logisztikai végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
Precíz és megbízható munkavégzés
Minőségtudat és gyorsaság
Csapatban történő együttműködés
SAP rendszerismeret
Erős számítógépes ismeret (erős Excel tudás)
Angol nyelvismeret

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.