Az Opella Healthcare az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több mint 170 országban elérhetőek.

Feladatok:

Tablettagyártás felügyelete
A csomagológép anyagokkal történő ellátása
Előírt tesztelések végrehajtása
Gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése és dokumentációja
Gyártási hibák kiértékelése

Elvárások:

Középfokú végzettség (érettségi, vagy szakközépiskola, vagy szakmunkás, vagy technikusi végzettség)
Önálló munkavégzés
Fizikai terhelhetőség
Pályakezdőket is örömmel várunk

Munkaidő

3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig)
Szombat és vasárnap – túlórázási lehetőség, havi 1-2 alkalom vállalása kötelező

Amit kínálunk

Határozatlan idejű szerződés
Versenyképes alapbér+ műszakpótlék+ túlóradíj és egyéb plusz juttatások
Céges buszjárat több településről
Az Opella Healthcare saját éttermet hozott létre azért, hogy a dolgozói minden műszakban friss ételeket fogyaszthassanak
Önkéntes nyugdíjpénztári tagság lehetősége
Kollektív élet- és balesetbiztosítás
Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyt jelent:

Számítógépes ismeret (Microsoft Excel, Word)
Műszaki ismeretek, műszaki gyakorlat
Élelmiszeripari, vagy gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat
Műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

A pozícióra való jelentkezéshez töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy jelentkezzen a megadott e-mail címen!
Mindkét esetben kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja az önéletrajzát!

Hirdető: Humán Centrum Kft.