KÜLFÖLDI MUNKÁRA KERESSÜK CSŐSZERELŐ POZÍCIÓBA ÚJ KOLLÉGÁINKAT!

Csőszerelői szakirányú végzettséggel VAGY 2-3 év releváns tapasztalattal rendelkezel csőszerelőként? Akkor VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET azonnali kezdés lehetőségével!

A ki- és hazautazást, a szállást MI álljuk.

A munkavégzés külföldön történne – hazautazással, ami 100%-ban támogatva van. (4-5 hét külföld, 1 hét itthon)

Feladatok

csővezetékek szerelése, javítása és karbantartása

csővezetékek, szelepek, idomok és egyéb szerelvények telepítése és cseréje

tervek, műszaki rajzok és specifikációk értelmezése és követése a munka elvégzése során

víz-, gáz-, szennyvíz- és fűtési rendszerek csővezeték rendszereinek telepítése

csővezeték rendszerek nyomáspróbáinak elvégzése és a rendszer szivárgásmentességének biztosítása

csővezeték rendszerek hibáinak felderítése és elhárítása

a szükséges javítások elvégzése és a rendszer működőképességének visszaállítása

Egyéb információk

Munkarend: beosztás alapján, előre tervezhető műszakbeosztás

Hirdető: Work Force Kft.