fbpx
A jelentkezés lezárva
Stabil hátterű autóipari beszállító partner cégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Betanított gépkezelő
Maglód

100% MEGBECSÜLÉS – MODERN környezet – INGYENES bejárás!
Miért válasszon minket?
  • AZONNALI belépési lehetőség, BEJELENTETT munkaviszony
  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség egy STABIL HÁTTERŰ CÉGNÉL
  • KIMAGASLÓ ALAPBÉR mellé CAFETERIA, SZÉLESKÖRŰ BÓNUSZRENDSZER és EMELT MŰSZAKPÓTLÉK jár
  • BETANÍTÁS szakavatott munkatársaktól
  • NINCS KÖTELEZŐ TÚLÓRA, fizetés kiegészítésként vállalhat önkéntes alapon
  • SZABAD hétvégék
  • MODERN, TISZTA környezet
  • FIZETETT munkaközi szünetek
  • EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁS TÁMOGATÁS
  • ÉLETMÓDTANÁCSADÁS (jogi tanácsadás, pszichológus)
  • EGÉSZSÉGES TÁPLÁLKOZÁS TANÁCSADÁS
  • SPORTOLÁSI TÁMOGATÁS
  • Az alábbi településekről INGYENES bejárást biztosítunk:
    Dány, Gyömrő, Isaszeg, Maglód, Mende, Nagykáta, Pécel, Sülysáp, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Monor

Feladatai a következők lesznek:

  • Kipufogó alkatrészek összeszerelése, csavarása, pattintása
  • Gyártáshoz szükséges gépek kezelése, alapanyaggal való feltöltése
  • Fóliázott termékek gyártásra való előkészítése
  • Elkészült termékek minőségének ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • Jó monotónia-tűrés
  • Álló munka és több műszakos munkarend vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük adja le jelentkezését, a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva!