Gyártó berendezések operatív karbantartásában való részvétel
Megelőző, tervszerű karbantartás ellátása
Gépek fejlesztésében, átépítésében, gyártási folyamat optimalizálásában való aktív részvétel
PLC programozás (Siemens, Omron)
Kapcsolódó dokumentáció kezelése

Elvárások / Requirements

Villamosipari végzettség
Gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
PLC programozási alapismeretek
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

Kellemes, modern, tiszta munkakörnyezet
Lakhatási támogatás
Új géppark, modern technológia
Versenyképes alapbér + havi bónusz + negyedéves bónusz + cafetéria + műszakpótlékok
Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
Családias hangulatú, támogató közösség, emberközpontú vezetők, multinacionális vállalati háttér
Stabil vállalati háttér, hosszútávú foglalkoztatás egy “válságálló” iparágban
Ingyenes buszjáratok indulnak a következő településekről: Nagykőrös; Tiszaalpár – Lakitelek – Nyárlőrinc; Tiszakécske – Szentkirály; Csengőd – Izsák – Akasztó – Kecskemét/Auchan áruház megálló

Hirdető: Trenkwalder Kft