Falemeztermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó céghez keresünk elektromos karbantartó munkatársakat Magyarszecsődre.

Mikor jelentkezz hozzánk?

Ha tudod vállalni, hogy 2 műszakos munkarendben kell dolgoznod
Amennyiben rendelkezel erősáramú villamos szakmunkás bizonyítvánnyal vagy szakközépiskolai végzettséggel
Ha van minimum 3 éves tapasztalatod gépek elektromos karbantartásában
Előnyt jelent számunkra a PLC ismeret

Milyen juttatásokra számíthatsz?

Önéletrajzodban kérjük, tüntesd fel fizetési igényed

Milyen feladataid lesznek?

Faipari gépek, berendezések elektromos karbantartását és javítását végzed
Az elektromos hibákat elhárítod
Csökkented a működési hibákat és meghibásodásokat
A gépeket, berendezéseket ütemterv szerint karbantartod
Üzemelteted, karbantartod és hibaelhárítást végzel el az épületeket és technológiai berendezéseket ellátó hálózaton

Hol fogsz dolgozni?

Magyarszecsődön

Hirdető: Starjobs Magyarország