fbpx

Pozíció leírása:

Szeretnél csatlakozni egy stabil hátterű céghez? Van műszaki érzéked, végzettséged? EZ A LEHETŐSÉG csak rád vár! Marcaliba keresünk ELEKTROMOS KARBANTARTÓ kollégákat!

Feladatok:

Három üzemcsarnokunk gépeinek, berendezéseinek, villamos egységeinek önálló javítása, karbantartása
Előre meghatározott projektfeladatok elvégzése
Felmerülő hibák elhárítása
Az elvégzett munkák dokumentálása az előírások szerint

Amit kínálunk:

Stabil háttér és jövőkép, megbízható munkaadó
Tervezhető, pontos, határidőn belül történő bérfizetés
Versenyképes alapbér és teljesítményprémium rendszer
Fejlődési-, továbbtanulási lehetőség
Cafeteria juttatások, 13. havi bér
Jelenléti bónusz
Ingyenes céges buszjárat, utazási költségtérítés

Elvárások:

Elektronikai műszerész, erősáramú gépszerelő és/vagy villanyszerelő középfokú végzettség
Legalább 3 éves releváns, termelésben töltött szakmai tapasztalat
Felelősségtudat, önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozottság
Háromműszakos munkarend vállalása

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.