fbpx

Pozíció leírása:

Elektromos karbantartó munkatársakat keresünk autóipari partnercégünk részére 12 órás munkarendbe (rövid-hosszú hét).

Feladatok:

CNC gépek vagy PLC vezérlésű gépek, ipari robotok javítása, beállítása, megelőző karbantartása
Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában

Amit kínálunk:

Tapasztalatnak megfelelő versenyképes fizetés
Cafetéria
Havi bónusz rendszer
Étkezési hozzájárulás
Melegétkezési lehetőség
Műszakpótlék 40% (18:00 – 6:00)
Biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely
Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
Hosszú távú munkalehetőség
Határozatlan idejű, saját állományú munkaszerződés
Tiszta munkakörnyezet, könnyű fizikai munka
Befogadó, jó hangulatú csapat
Ingyenes céges buszjárat közel 100 településről

Elvárások:

CNC megmunkáló központok és/vagy esztergák karbantartásában szerzett tapasztalat
PLC vezérlésű gépek üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
Elektromos rajzok magas szintű ismerete
Erősáramú berendezés szerelői végzettség
MS Office alapismeretek
12 órás munkarend vállalása

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.