fbpx

Pozíció leírása:

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében! 🙂

Feladatok:

Irányítástechnikai, elektronikai, mechanikai összeszerelés
Mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk értelmezése
Alapvető kéziszerszámok, mérőeszközök használata
Utasítások betartása

Amit kínálunk:

Bérezés megegyezés alapján
Délutános műszakpótlék (30%) már 14:00-tól
Bejárási támogatás ingyenes buszjárattal (Szada, Erdőkertes, Rákoskeresztúr KP, Bakancsos utca, Újpest Városkapu, Újpest Városközpont, Újpest Uszoda, Régi Fóti út Evangélikus templom) vagy saját gépkocsival nettó 30 Ft/km + bruttó 25 Ft/km
Cafetéria az első munkanaptól
Egészség- és életbiztosítás
Biztosított munkaruházat és védőfelszerelés
Professzionális mentorprogram az új kollégák gyors és hatékony betanításához
Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség
Kulturált, tiszta, biztonságos munkakörnyezet
Edzőterem, kedvezményes étkezés
Határozatlan idejű munkalehetőség

Elvárások:

Műszaki vagy elektronikai területen szerzett tapasztalat VAGY végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.