Partnercégünk egy ausztriai központú vállalatcsoport tagjaként autóipari biztonságtechnikai eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Pápai gyárukba keressük leendő munkatársukat

Elektromos terméktesztelő

pozícióba

Feladatok:

Folyamatkísérő, a műszaki tisztasággal kapcsolatos mérések, elemzések végrehajtása
Elektromos alkatrészekhez tartozó tesztek végrehajtása
Bejövő áru ellenőrzéshez tartozó tisztasági tesztek és speciális vizsgálatok végrehajtása
A végrehajtott vizsgálat után a szükséges dokumentumok kiállítása
A hibabejelentők megírása és a döntés tisztázása minden érintett részleggel

Elvárások:

Szakközépiskolai végzettség: erősáramú elektrotechnikus
Stabil felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Alapszintű német/angol nyelvtudás
Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés, nyitottság, tanulási hajlandóság
3 műszak vállalása

Egyéb:

Munkavégzési hely: Pápa

Juttatások:

havi mozgóbér
éves cafeteria és visszaosztás
bejárási támogatás
egyéni fejlődési lehetőség
tiszta környezet
teljesítmény alapú bónusz rendszer
dolgozói kedvezmény katalógus

Hirdető: Starjobs Magyarország