Marcali telephelyű partnercégünkkel 15 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége ventilátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat.

Feladatok:

A berendezéseik önálló elektromos javítása, karbantartása
Az üzemrészek gépeinek, berendezéseinek villamosegységeinek önálló javítása, karbantartása
A munkahelyi vezetője által meghatározott feladatok elvégzése a rendelkezésre álló dokumentáció alapján
Javítás és hibaelhárítás a technológiai gépekben

Elvárások:

Elektronikai műszerész, erősáramú gépszerelő és/vagy villanyszerelő szakmunkás végzettség
Legalább 3 éves releváns (karbantartás területén szerzett) szakmai tapasztalat
Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

Munkaidő

3 műszak vállalása

Amit kínálunk

Bér a mindenkori szakmunkás minimálbér felett (400.000-500.000,- Ft/hó)
+30%-os, 40%-os műszakpótlékok
100%-os túlórapótlék
13. havi fizetés
6 hónap után Cafeteria
Próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
Jelenléti, minőségi bónusz

​Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Nagykanizsa
Galambok
Csurgó
Kaposvár
Keszthely
Lengyeltóti
Somogyvár
Tapsony
Nagyatád
Csokonyavisonta

Előnyt jelent:

Számítógépes ismeretek
Több végzettség együttes megléte

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 9058 számon vagy a kohalmi.mariann@humancentrum.hu e-mail címen is kaphat.

Hirdető: Humán Centrum Kft.