Ha gyengeáramú szakember vagy, és szívesen kamatoztatnád tudásodat egy multinacionális cégnél, ahol korrekt bér és juttatások várnak rád, akkor olvass tovább! Kiemelt pécsi partnerünk keres kollégát elektroműszerész pozícióba.

A feladatok:

A termelésben található gépek, berendezések villamos karbantartása, javítása

Gépcsoportok paramétereinek beállítása, aktualizálása

Gépek villamos beüzemelése, telepítése

Műszaki dokumentáció kezelése, javítások dokumentálása

Mit hozz magaddal?

Gyengeáramú, villamos szakirányú érettségizett szakmunkás vagy technikusi végzettség

Műszaki rajzok, dokumentáció ismerete

1-3 év szakmai tapasztalat (De ha pályakezdő vagy akkor sem zárunk ki a kiválasztási folyamatból. Tegyél egy próbát!)

3 műszak vállalása

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Motiváltság, rugalmasság

Csapatjátékos attitűd, erős motiváció a folyamatos fejlődésre

Előny: Siemens S7 PLC-k ismerete és használata

Amit kínálunk:

Korrekt bérezés

Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél

Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkába járás támogatása

Számos egyéb juttatást biztosítanak a dolgozók részére mint például: Cafeteria, Bónusz, Kedvezményes étkezés, Sporttámogatás, Hűségbónusz

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.