fbpx
A jelentkezés lezárva

Évtizedes múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő keszthelyi építőipari cég keres Építésvezetőt.

Feladatok:

  • az építkezési tervek és műszaki dokumentációk átnézése és megértése
  • a munkaterület előkészítése
  • a alvállalkozók és szakemberek koordinálását is
  • a munkafolyamatok felügyelete és koordinálása, beleértve a határidők betartását és az építési előírásoknak való megfelelést
  • a költségvetés figyelemmel kísérése, az anyagok és az eszközök használatának ellenőrzése és a költségek minimalizálása
  • az ügyfelekkel és más érintettekkel való kommunikáció és kapcsolattartás
  • az építkezési dokumentációk és jelentések készítése és vezetése
  • az építkezési biztonság és a biztonsági előírások betartása és ellenőrzése
  • az építkezési minőségellenőrzés és minőségbiztosítás végrehajtása

Elvárások:

  • szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • kivitelezési munkák helyszíni irányítása
  • önálló munkavégzésre alkalmasság
  • jó szervező és koordináló képesség

Előny:

  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • szakmai gyakorlat

Társaságunk az alábbiakat nyújtja:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • bejelentett jövedelem
  • versenyképes fizetés
  • biztos társasági háttér
  • céges autó használat