Az alábbi feladatokat fogod tudni ellátni a betanításodat követően:

A vállalat székhelyén található épületgépészeti és energetikai rendszerek üzemeltetése

Alkalmanként vidéki telephelyek, pincészetek üzemeltetésének ellátása

Beruházási-fenntartási éves terv kidolgozásának támogatása

Munkálatok árajánlatainak beszerzése, műszaki tartalom meghatározása, kivitelezés menedzselése

A vállalat fenntarthatósággal kapcsolatos céljainak kidolgozása és részvétel a megvalósításban

Környezetvédelmi munkák irányítása, ellenőrzése, bevallások elkészítése

Hatóságokkal, közüzemi szolgáltatókkal való együttműködés

Amit biztosítanak számodra ahhoz, hogy sikeres és motivált legyél feladataid elvégzésében:

Megfelelő szakmai képzés, továbbképzési lehetőségek támogatása (pl. energetikus képesítés)

Kedvező bérezés mellett cafeteria juttatás

Benzinköltség támogatása

Telefon, laptop a munkavégzéshez

Webshop vásárlási kedvezmények

Stabil vállalati háttér, hosszútávú együttműködés lehetősége

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

Felsőfokú műszaki végzettség

Műszaki rajz olvasási készség

Kommunikációképes angol nyelvtudás

B-kategóriás jogosítvány

Erős motiváció, tanulnivágyás egy új szakma elsajátítása iránt

Előnyként tartjuk számon:

Energetikai tanulmányok megléte

Épületgépész/gépészmérnök diploma VAGY egyéb szakirányú képesítés (pl. épületgépész technikus)

Munkavégzés helye:

A vállalat székhelye (Budapest, 22. kerület)

Alkalmanként vidéki telephelyek látogatása (az első évben nem fordul elő gyakran)

Amennyiben tapasztalataid, tanulmányaid egyeznek a megadott feltételekkel, kérlek küldd el önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva, és kollegánk visszahív téged, hogy átbeszéljetek további kérdéseidet!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.