fbpx

Az alábbi feladatokban számít Rád a csapat:

Hosszútávú kapcsolatok kiépítése az ügyfelekkel, a tanácsadási folyamatban és az értékesítés utáni szolgáltatásokban való részvétel révén.

Minőségi terméktanácsadás az üzletben, árajánlatok készítése, az ajánlatok nyomon követése.

Promóciós, kollaborációs tevékenységek szervezése.

Az üzlet folyamatos gondozása, a hatékony és professzionális működés biztosítása érdekében.

Szoros együttműködés a cég egyéb divízióival a professzionális munkavégzés érdekében.

Készülékek, egyéb termékek és POS anyagok készletszintjének folyamatos nyilvántartása.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

Középfokú végzettség.

Minimum 1-2 év releváns tapasztalat üzleti értékesítőként.

Magabiztos középfokú angol nyelvtudás (a belső kommunikációhoz és a régiós kapcsolattartáshoz lesz rá szükséged).

Jó problémamegoldó-, erős elemző- és szervezőkészség.

Jó kommunikációs készség, határozott fellépés és terhelhetőség.

Nagy előnyt jelent:

ERP (SAP) és CRM rendszerek ismerete.

Prémium kategóriás termékek értékesítésében szerzett tapasztalat.

Amit Partnerünk kínál és amire mindenképp számíthatsz náluk:

Erős szakmai támogatás a csapat és társosztályok részéről.

A pozícióhoz illeszkedő alapbéren felül kiemelt Cafeteria juttatást kínálnak.

Évente teljesítményarányos bónuszt, valamint negyedéves bónuszt.

Bejárásodat támogatják (üzemanyag vagy bérlet).

Lehetőséged van egészségbiztosításra.

Mindennapi munkaruhád megvételéhez is hozzájárul a cég.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 10:00 – 18:00., kéthetente szombatonként 10:00 – 14:00.

Munkavégzés helye: Budapest, 2. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.