Magyarországon is már több, mint 30 éve vagyunk jelen a piacon pénzügyi szolgáltatóként. Miért csatlakozz? Több, mint 30 év magyarországi tapasztalatával támogatunk a munkád során Folyamatosan fejlődünk és a piaci viszonyokhoz igazodunk.

Miért csatlakozz?

  • Több, mint 30 év magyarországi tapasztalatával támogatunk a munkád során
  • Folyamatosan fejlődő és a piaci viszonyokhoz igazodó infrastrukturális háttér
  • Széleskörű, előre megtervezett oktatási és karrier rendszer
  • Gyors előrejutási lehetőség
  • Lehetőséged nyílik a fejlődésre vezetési és értékesítési területen
  • Rugalmas munkaidőt kínálunk, home office lehetőségével

Milyen feladatok várnak?

  • Értékesítői csapat napi szintű irányítása
  • Értékesítési célok felállítása, folyamatok tervezése és végrehajtása
  • Folyamatos riportolás a menedzsment részére
  • Megfelelő tapasztalat birtokában oktatások nyújtása az értékesítők részére

Mit várunk el?

  • Értékesítői szemlélet
  • Képesség önálló tervezésre és annak végrehajtására
  • Értékesítői csapat motiválása, egyének fejlődésének figyelemmel kísérése
  • Minimum érettségi végezettség

Előny, de nem elvárás:

  • Német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat min. 3-10 fős csapat irányításában

Fényképes önéletrajzzal a “Jelentkezem az állásra” gombra kattintva várjuk, fizetési igény megjelölésével.

Címkék: , , ,