Veszprémi gyártó partnerünk csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégákat esztergályos munkakörbe.

Feladatok:

Speciális darabolóberendezés előírások szerinti üzemeltetése
A gyártási folyamatok végrehajtása kiadott utasítások és rajzok alapján
Aktív együttműködés a projektek kivitelezhetőségi vizsgálatában
A kiadott feladat végrehajtásához szükséges nyersanyagok, szerszámok, gyártóberendezések előkészítése az üzemeltetési utasítások és a tárolási rend figyelembevételével.
Dokumentációs feladatok ellátása
A kész munkadarabok beazonosíthatóságának biztosítása (pl.: cikkszám, pos szám stb.)

Elvárások:

gépiforgácsoló/esztergályos végzettség

Előny:

hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

stabil vállalti háttér,
bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony,
kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség,
versenyképes jövedelem.
1 műszakos munkarend: 06:00-14:00-ig

Alapbéren felüli juttatások:

cafetéria már a belépéstől,
jelenléti bónusz,
munkába járás támogatása veszprémi munkavállalóinknak is
munkaruha biztosítása,
egyéb szociális juttatások.

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni a +36 70/323-0001- es telefonszámon illetve a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Opus Európa Kft.