fbpx
A jelentkezés lezárva

Vitaminok gyártásával és értékesítésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő hazai kisvállalkozás családbarát csapata keresi

KÖNYVELŐ

pozícióba új munkatársát.

Szakmai és személyes követelmények:

  • Mérlegképes könyvelői és legalább középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció/éves kötelező képzéseken való részvétel
  • Számviteli területen, könyvelésben szerzett több éves tapasztalat
  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete
  • MS Office ismeret
  • Terhelhetőség
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Lojális, önálló munkavégzés

Főbb feladatok:

  • A cég napra kész könyvelési feladatainak ellátása. Számlák, bizonylatok törvény által előírt formában való kontírozása, könyvelése (vevő-, szállítói számlák, bank, pénztár, vegyes könyvelések)
  • Évközi és év végi zárások és beszámolók, valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítése
  • Adóbevallások, statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • Különböző kimutatások elkészítése
  • Számlázás ismerete
  • Bankszámlák kezelése
  • Egyéb adminisztrációs teendők

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Főiskolai, egyetemi végzetség
  • Kulcs-Soft könyvelő program ismerete
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munka, személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, rugalmas hozzáállás
  • Céges telefon, céges laptop és bejárási támogatás

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Vállalkozói jogviszony

Munkavégzés helye:

  • Komárom

Címkék: , ,