fbpx

Uplift Your Career with Corinthia Budapest!

Főbb feladatok:

Vendégek udvarias fogadása
Vendégrendelések felvétele, az ételek és italok professzionális felszolgálása
A maximális vendégelégedettség folyamatos fenntartása
Az étterem előkészítése a napszaknak és az alkalomnak megfelelően
Az étterem általános tisztaságának felügyelete

Az ideális jelölt:

Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
Szakirányú végzettség
Magabiztos angol nyelvtudás
Vendégorientált munkavégzés, csapatmunkára való hajlandóság
Professzionális ön- és vállalati reprezentáció

Előnyt jelent:

5 csillagos szállodában, fine dining étteremben szerzett tapasztalat
Egyéb idegen nyelv ismerete

Juttatások:

Versenyképes fizetés szervizdíjjal, borravalóval és cafeteriával
Térítésmentes személyzeti étkezés a műszak alatt
Magán egészségbiztosítás
Munkaruha mosoda szolgáltatással
Nemzetközi Corinthia kedvezmények
Munkavállalói elismerési díjak és események
Tanulási és fejlődési lehetőségek

A jelentkezéshez kérjük csatolja magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát.

CORINTHIA BUDAPEST, HUNGARY

Hirdető: Corinthia Hotel Budapest