A veszprémi négycsillagos Betekints Wellness és Konferencia Hotel**** csapatába keresünk új pincér / felszolgáló kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

szállóvendégek reggeliztetésének előkészítése, lebonyolítása/étterem felkészítése a napi szervizhez
rendezvénytermek előkészítése az aktuális rendezvényekhez
vendégek fogadása, rendelések felvétele
a’la carte és rendezvényeken történő felszolgálás,
az étterem és a hozzá tartozó rendezvénytermek rendben tartása

Olyan munkatárs jelentkezését várjuk, aki

angolul legalább társalgási szinten beszél
megbízható
kedves, mosolygós személyiség
segítőkész, udvarias
igényes magára és a környezetére
képes az önálló gondolkodásra és munkavégzésre
kiváló élő, szóbeli kommunikációs készséggel rendelkezik
szereti ezt a szakmát
Veszprémben vagy annak 25 km-es körzetében lakik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

éves állás
megbízható munkáltatói háttér
versenyképes jövedelem
napi egyszeri meleg étkezés
Szállást biztosítani nem tudunk.

Kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Betekints kft