Fémmegmunkálással foglalkozó partnerünk részére keressük új kollégákat gépkezelő és segítő munkakörbe. Egy biztos, fejlődő vállalatnál kínálunk lehetőséget, akik főleg külföldre termelnek, az ipar legkülönbözőbb szereplőinek. Perforált lemez előállítás a cég fő profilja, mindezt professzionalizmussal készítik el. A cég a nemzetközi jellege mellett ügyel a vállalaton belüli bizalomteljes és fesztelen légkörre. Várjuk azokat, akik itt, egy stabil háttérrel rendelkező cégben szeretnének alkotni, gondolkodni és tervezni. Ez egy olyan munkahely, ahol a teljesítmény és a munka öröme áll az első helyen.

Milyen feladatok várnak Rád?

Formanyomó, vagy lézervágó gépek kezelése, szerszámozása

Anyagmozgatás és hulladékkezelés

Napi-heti alap karbantartási feladatok elvégzése

A számítógépes adminisztrációs rendszer használata

Mi ezeket fogjuk figyelembe venni a kiválasztás során:

Szereztél-e már fémiparban tapasztalatot

Vállalod, hogy 3 műszakban dolgozol (5:45-13:45;13:45-21:45; 21:45-05:45)

Alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezel

Gépkezelői gyakorlatod van

Önállóan és felelősségteljesen végzed a munkádat

Nem feltétel, de előnyt jelent:

Targonca vezetői engedély

Darukezelői vizsga

Alapszintű német nyelvismeret

CNC gépbeállítói gyakorlat

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amivel partnerünk meghálálja a munkádat:

Szabad hétvégékkel
Kiemelt juttatási csomaggal
Kiemelkedő bérpótlékkal
+1 nap szabadsággal a törvényi előíráson felül
Útiköltség-térítéssel (25Ft/km), 100% bérlet támogatással
Önkéntes nyugdíjpénztári befizetéssel
Időszakos jutalmakkal, motivációs juttatással
Céges rendezvényekkel
Munkaruházattal és annak mosatásával
Széles körű szociális juttatásokkal
Számos fejlődési és továbbképzési lehetőséggel

Munkarend:3 műszak(Hétfőtől – Péntekig, 5:45-13:45; 14:45-21:45; 21:45-5:45)

Munkavégzés helye:Tolna megye, Szekszárd

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.