Német tulajdonú miskolci drótgyárba keresünk fémipari gépkezelő kollégát hosszú távra, akár azonnali kezdéssel! A cég a világ vezető beszállítói közé tartozik a gumiabroncs-, felvonó-, és darugyártó tevékenységeket folytató vállalkozások számára is. A minőségéről, precizitásáról ismert vállalat többek között Franciaországban, Indiában, Kínában és Dubaiban is rendelkezik gyártóbázisokkal. A miskolci telephely gyártási profiljában drótkötél-, valamint kábel és drótipari gépek, berendezések gyártása szerepel.

különböző gépcsoportokon való munkavégzés,
gépkezelés és gépbeállítások elvégzése,
együttműködés más operátorokkal.

Elvárások / Requirements

befejezett 8 általános iskolai végzettség,
többműszakos munkarend vállalása (3 nap nappal 06-18 között, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-06 között, 3 nap pihenő),
jó fizikum, kézügyesség, monotonitástűrés.

Előny:

középfokú végzettség, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk / Benefits

1.hónap: br. 266 800 Ft
2.hónap : br. 276 800 Ft
3.hónap : br. 286 800 Ft
Cafeteria
100%-os útiköltség térítés tömegközlekedési eszközökre (vidéki és helyi egyaránt)
stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
kb. 15 nap munkavégzés egy hónapban,
határozatlan idejű munkaszerződés,
családias munkakörnyezet,
gyümölcsnap
kötetlen munkaközi szünet
iskolakezdési támogatás (15.000 Ft/gyermek)
karácsonyi vacsora vagy év végi jutalom

Hirdető: Randstad Hungary Kft.