fbpx

Pozíció leírása:

Töltsd fel önéletrajzod a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok:

a vevői igényeknek megfelelő minőségű ipari festés az Aero-n legyártott Unitokon
az összeszereléshez szükséges elemek, alkatrészek ipari festése
fényezési feladatok elsajátítása, az ehhez tartozó összes berendezés kezelésének elsajátítása
fényezési feladathoz tartozó, alkalmazott alapanyagok ismeretének elsajátítása
fényezési technológiák alkalmazásának elsajátítása
csövek és cső rendszerek előírásnak megfelelő festése
alkatrészek rozsdamentesítése, zsírtalanítása és festése
a konténerben lévő motor és generátor egység alatti tér védőréteggel való bevonása
az építés és a teszt időtartama alatt a festésen keletkezett esztétikai hibák kijavítása
maszkolás elvégzése az előírás szerint (festés és esztétikai hibák javítása előtt)

Amit kínálunk:

versenyképes bérezés (jelentkezés bérigény megjelölésével)
cafeteria juttatás a belépés napjától (br 30-40e ft, bérből kalkulált összeg)
műszakpótlék: délutáni (13:50-22:00) 30%, éjszakai (21:50-06:00) 50%
túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%
teljes bérrel bejelentett munkaviszony
hosszú távú munkalehetőség
tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) – 790Ft / 2 fogásos menüvel
ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért
üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km (korlátlanul) + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig)
sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset

Elvárások:

szakmunkás bizonyítvány (szobafestő, mázoló képesítés)
festék típusok ismerete, azok felhasználási módozatainak ismerete
festékek keverhetőségének és pontos színskálájának felhasználói szintű tudása
esztétikai érzék, megfelelő kézügyesség
lelkiismeretes munkavégzés
önálló munkavégzés
stressztűrő képesség
rugalmasság

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.