fbpx

Alkatrészgyártás forgácsolási technológiával.
Egyedi fém alkatrészek CNC vezérlésű esztergagépeken történő megmunkálása, berendezések üzemeltetése
Forgácsolás területén lévő termelőgépek kezelése, átszerelése, beállítása.
Szerszámcserék elvégzése, szerszámkorrekciós adatok változtatása.
Megmunkáló programok kezelése NC, CNC ismeretek alapján.
Gyártott alkatrészek végellenőrzése és csomagolása.
Próbagyártás elvégzése rajz és rajzi előírások alapján, műszaki rajz értelmezése
Mérőberendezések beállítása, használata és az ehhez szükséges dokumentáció vezetése.
Nyersanyagok és késztermékek szükség szerinti válogatása.
Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásáért.

Elvárások / Requirements

Fémipari szakmunkás végzettség
1-2 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Önállóság, pontos, precíz munkavégzés, együttműködés
Műszaki rajzok értelmezése, olvasása
2-3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

Kiemelkedő alapbér
Hosszútávú munkalehetőség
Képzések részvételen való lehetőség
Modern munkakörnyezet
Cafeteria
Műszak- és túlórapótlék
Havi bónusz
Céges buszjárat
Ingyenes szálláslehetőség

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a v.balint@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft