fbpx
A jelentkezés lezárva

Dinamikusan fejlődő, 10 éves múlttal rendelkező, út-és kertépítéssel foglalkozó cég Budapest-Pest megyei munkavégzésre művezető kollégák jelentkezését várja.

Főbb feladatok:

• Építési helyszínen operatív projektvezetés
• Alvállalkozók és saját létszám tevékenységének irányítása, ellenőrzése
• Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
• Alvállalkozói kooperációkon való részvétel
• Kivitelezéssel kapcsolatos bizonylatok, feljegyzések, engedélyek gyűjtése, rendszerezése
• Építési napló vezetése
• Teljesítések ellenőrzése, minősítése és dokumentálása
• Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások:

• Út-és mélyépítésben szerzett tapasztalat
• Jó szervezőkészség
• Határozott, magabiztos fellépés
• Jó kommunikációs készség
• Önálló munkavégzés
• Nagyfokú terhelhetőség
• Fiatalos hozzáállás
• „B” kategóriás jogosítvány

Előny:
• Microsoft Word, Excel, AutoCad felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

• 8 órás teljes munkaidős-főállás
• céges telefon • céges gépjármű
• hosszútávú, stabil munkalehetőség
• fiatalos, jó hangulatú csapat segítőkész kollégákkal
• fejlődési lehetőség

Önéletrajzokat a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva várjuk.

Címkék: ,