fbpx

Feladatok:

Szerszámcserék végrehajtása, dokumentálása
Átállásokat követkő első minták legyártása és minőségi ellenőrzése, a mért adatok dokumentálása
Felmerülő géphibák elhárítása
A legyártott termékek folyamatos, mintavételes ellenőrzése
Gépjavítások utáni első minták gyártása ellenőrzés
Gyártási dokumentációk töltése

Elvárások:

1-2 év tapasztalat hasonló területen
CNC-NC gépek beállításával kapcsolatos ismeretek
Mérőeszközök ismerete
12 órás folyamatos munkarend vállalása (havi 2 hétvége szabad)

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes juttatási csomag (Alapbér, területi bónusz)
Magas Cafeteria juttatás (alapbér 10%-a + 3000Ft, nettó juttatás)
Műszakpótlék
Bejárás támogatás
Megbízható, stabil munkalehetőség
Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. tatabányai autóipari Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.