fbpx

Feladatok:

Berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása

Tervszerű mechanikai karbantartások elvégzése, üzemzavarok elhárítása

Elvégzett javítások teljes körű dokumentálása

Szerszámcserék elvégzése

Gépsorok folyamatos termelésének biztosítása

Személyzet munkájának felügyelete

Felmerülő hibák elhárítása

Elvárások:

Fémipari végzettség

Legalább 3 év gépbeállítói tapasztalat

Műszaki beállítottság

Jó problémamegoldó képesség

Önálló munkavégzés

Amit kínálnak:

Versenyképes fizetés

Modern technológiák megismerésének lehetősége

Kulturált munkakörnyezet, családias légkör

Nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél

Cafeteria, útiköltség térítés

Munkarend:

2 műszakos

Munkavégzés pontos helye:

Győr

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkralehetőleg fényképes, magyar nyelvű önéletrajzátaz alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.