„Emberközpontúság és megbecsülés minden megérkezés mögött.” Munkát keresel vagy váltanál? Szívesen dolgoznál olyan munkahelyen, ahol szakemberként megbecsülik a munkád? Knorr-Bremse Rail Systems Budapestnél a legmodernebb forgácsolási CNC technológiával, a világ legjobb vasúti fékrendszereinek gyártásában vehetsz részt. Munkádért cserébe szakmai előrelépési lehetőséget és barátságos munkakörnyezetet biztosítunk.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

Megmunkálóközpont kezelése, gépnél történő önálló program módosítás és programírás
Alapanyagok és gyártási technológiák tesztelése, szériagyártásra alkalmassá tétele
Szerszámok és technológiák megválasztása
Kapcsolattartás a technológiai osztállyal

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

3 műszakos munkarendben számítunk munkádra
Szakmailag képzett gépbeállító gárdánkba szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát várunk
Önálló programozás nem okoz gondot
Fontos, hogy önállóan és csapatban is megálld helyed

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

Az elérhető legmodernebb technológiát biztosítjuk számodra
Tiszta, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz (év végi prémium, cafeteria, jelenléti prémium, havi teljesítményprémium)
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint magán egészségbiztosítási csomagban is részesülnek
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahová örömmel várjuk új belépőinket

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

5 tengelyes gépek ismerete és CAM ismerete
3-5 éves, releváns tapasztalattal rendelkezel

Hirdető: Knorr-Bremse Rail Systems Budapest