fbpx

Pozíció leírása:

Téged keresünk!

Feladatok:

Ipari gépek és berendezések telepítése, üzembe helyezése
Mechanikus és elektromos összeszerelési munkák elvégzése
Különböző gyártóberendezések beállítása és kalibrálása
Rendszeres karbantartási feladatok elvégzése, hibák és meghibásodások diagnosztizálása és elhárítása, alkatrészek cseréje és javítása szükség szerint
Nyomástartó berendezések üzemeltetése: kazánok, gőzkazánok és nyomástartó edények működtetése a gyártási folyamatokban, nyomáspróbák végrehajtása

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér
Cafetéria juttatás
Extra modern környezet és eszközök a munkavégzéshez
Fejlődési lehetőség

Elvárások:

Szakmunkás végzettség: nyomástartó berendezés kezelő VAGY nyomástartóedény-gépész VAGY ipari gépész VAGY gépész technikus
Épületüzemeltetési és épületautomatizálási ismeretek
Műszaki ismeretekkel
Problémamegoldó képesség
MS Office ismeret

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.