fbpx

A feladataid lesznek:

A gyártósor berendezéseinek karbantartása;
A berendezések működésének és a termékminőség stabilitásának biztosítása;
Gépbeállítások elvégzése;
A berendezések ellenőrzése, gépkarbantartással kapcsolatos dokumentumok vezetése;
Megelőző karbantartási terv végrehajtása és optimalizálásának támogatása;
Az üzemi biztonsági szabályok és irányelvek betartása;
Új kollégák betanítása és támogatása;
Üzemzavarok gyors elhárítása, hiba jellege szerint önállóan vagy csapatban.

Amit tőled várunk:

Középfokú szakirányú végzettség;
2-3 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben;
Szakmai ismeretek a mechanikai tervezés, karbantartás és fejlesztés, pneumatika és hidraulika területén;
Képesség egyszerű PLC programok módosítására és robotok hibakeresésére;
Jártasság az elektromos vezetékezésben, telepítésben és üzembe helyezésben;
Microsoft Office alkalmazások ismerete;
Több műszakos munkarend vállalása;
Analitikus gondolkodás;
Kezdeményező, fejlesztő, proaktív hozzáállás;
Debreceni munkavégzés.

Előnyt jelent:

Angol nyelv ismerete;
SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit mi biztosítunk:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Szakmai fejlődési lehetőségek;
Modern munkakörnyezet;
Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.

Hirdető: Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.