Teljes gyártósor (tésztagyártó-, tekercselő,- csomagoló és karton nyomtató gépek) megfelelő beállítása, gazdaságosság és minőségi irányelvek betartásával

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Folyamatos 12 órás munkarend vállalása
Számítástechnikai alapismeretek
Műszaki alapismeretek

Előny:

Német nyelvismeret

Amit nyújtunk / Benefits

Prémiumrendszer, Szép-Kártya feltöltés
Munkábajárási támogatás
Ingyenes céges dolgozói buszjárat
Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
Céges ajándékok munkavállalók részére, különböző ünnepek alkalmával (nőnap, húsvét, karácsony)
Céges munkaruha biztosítása
Hosszútávú munkalehetőség
Rendszeres infónapok és céges rendezvények
Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
Családias munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a v.balint@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft