Partnercégünk prémium minőségű műanyag és fém alaktrészeket állítanak elő járművek részére.

Feladatok:

Présgépeken való termékek gyártása, tekintettel a mennyiségi és minőségi követelményekre
Termékek minőségi ellenőrzése
Dokumentáció előírás szerinti kezelése és aktualizálása
Hidak és alumíniumok blokkok szakszerű fel- és leszedése
Párolgó vagy mélyhúzó olajozó hengerek cseréje, olajfeltöltés, futószalagok előkészítése
A présgépek meghatározott időközönkénti tisztítása

Elvárások:

Általános iskolai végzettség
Megbízható, igényes munkavégzés

Munkaidő

3 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)
Heti 40 óra

Amit kínálunk

Stabil, biztos, hosszútávon kiszámítható munkahely
Egyéb juttatások: nettó 120.000 Ft /év cafeteria, havi bónusz, műszakpótlék
A bejárás 100 %-os támogatása távolsági buszbérlet esetén, műszakos buszok a szekszárdi pályaudvartól
Útiköltség-térítés 30 Ft / km
Képzési és karrierlehetőségek
Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
Munkatárs ajánlási díj, jubileumi jutalom, ötletek díjazása

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat
Fémipari ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra, vagy küldje el önéletrajzát a pecs@humancentrum.hu e-mail címre, illetve hívja a 06 70 452 3306 telefonszámot. Visszahívjuk!

Hirdető: Humán Centrum Kft.