Cégünk, a Hankook Tire Magyarország Kft., jelenleg az ország egyik legjelentősebb beruházója, az abroncsipar 7. legnagyobb globális szereplője. Az immár 885 millió euró összértékű beruházásból, az ország közepén épült fel a világ egyik legkorszerűbb abroncsgyára, amelynek már a harmadik egysége is felépült.

A Dunaújváros határában működő üzemünkbe jelenleg az alábbi pozícióba várjuk leendő kollégáink jelentkezését:

Gépkezelő

Feladatok

Automata / félautomata berendezések kezelése, felügyelete
Belső anyagmozgatás biztosítása
Minőségellenőrzési feladatok

Elvárások

Általános iskolai végzettség
Többműszakos, megszakítás nélküli munkarend vállalása
Orvosi alkalmasság

Amit kínálunk

Versenyképes bér + juttatások
A törvényi előírtnál 16%-kal magasabb műszakpótlék (46% 18:00 és 6:00 óra között)
Negyedéves jelenléti ösztönző
Cafeteria és étkezési támogatás
Ingyenes, légkondicionált buszjáratok 80 km-es körzetből (23 buszjárat, 5 megyéből)
INGYENES, jól felszerelt 3*-os apartmanszálló
Kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség

Munkavégzés helye: Rácalmás / Dunaújváros

Magyar nyelvű önéletrajzát, kérjük, küldje el elektronikusan!

Hirdető: Hankook Tire Magyarország Kft.