Partnerünk egy elektronikai cég, melynek támogató közössége folyamatos fejlődést kínál. A magas színvonalú munkához modern, tiszta munkakörnyezetet biztosít és bónuszokkal ismeri el a teljesítményt.

Feladatok:

Gyártóberendezések kezelése
Gyártás folyamatosságának biztosítása a munkaállomásokon
Kész alkatrészek, részegységek elvitele, csomagolása
Egyszerű működési zavarok megszüntetése, hibák dokumentálása

Elvárások:

Középfokú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat
Jó szervezőkészség
Alapszintű számítógépes ismeretek

Munkaidő

Több műszakos munkarend (12 órás munkavégzés)

Amit kínálunk

Tiszta, rendezett munkahely
Hosszú távú munkalehetőség
Bejelentett munka biztonsága
Ingyenes céges buszjáratok
Havi bruttó 520 000-700 000 Ft közötti jövedelem
Műszakpótlékok
Bónusz (teljesítmény, lojalitás, jelenléti)
3 hónap után cafetéria
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Jelentkezés és további információ Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott e-mail címen vagy a következő telefonszámon: 70/452-3175, Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a “Megosztás” -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Hirdető: Humán Centrum Kft.